O NÁS

Chráněná dílna ANDĚLKY SRO vznikla začátkem roku 2017 se základním cílem vybudovat stabilní chráněnou dílnu, která bude poskytovat v rámci náhradního plnění lehkou výrobu, kompletaci a balení předmětů. Cílem chráněné dílny je také ukázat veřejnosti a zaměstnavatelům, že tělesný handicap není překážkou. V naší chráněné dílně pracují lidé se zdravotním omezením. Zabýváme se různými činnostmi, nejčastěji však lehkou manuální prací, výrobou různých předmětů, které se pak prodávají a vydělávají si tak na svoji činnost. Každoročně z této činnosti podporujeme SUNRISE evropský nadační fond a děti z dětských domovů.

Zaměstnáváme více než 50% pracovníků se zdravotním znevýhodněním a proto na všechny naše výrobky a služby vystavujeme potvrzení o náhradním plnění dle Zákona o zaměstnanosti § 81. 
Více info zde 


Chráněná dílna ANDĚLKY SRO nabízí zaměstnání dospělým lidem se zdravotním omezením a tím je podporuje ve svobodě vydělávat si vlastní peníze a přirozeně se začlenit do běžné společnosti.

Lidé se zdravotním znevýhodněním pracují v dílně na základě platné pracovní smlouvy dle zákoníku práce a za svou práci pobírají mzdu. V zaměstnání s pomocí vedoucího pracovníka vykonávají lehkou manuální práci. Zaměstnanci chráněné dílny pracují na zakázkách a výrobcích s co největší samostatností a zodpovědností dle svých schopností.

Naše heslo ANDĚLKY SRO:

ANDĚLKY

S - srdce

  R - radost
O - obětavost